Cenik

Transparenten cenik

Nobenih skritih stroškov. Plačate le module, ki jih potrebujete. Jasna letna najemnina.

30 minut · prilagojeno vašemu primeru · brez obveznosti

Basic

22.150 €/ leto

Celoten ESRS proces z osnovno strokovno podporo.

  • 6 svetovalnih dni
  • DMA, CCF, načrt za prehod, analiza vrzeli, podnebna tveganja
  • Analitika dokumentov (Terra)
Rezervirajte predstavitev
najpogostejša izbira

Plus

24.410 €/ leto

Vse iz paketa Basic in izhodi, pripravljeni za oddajo.

  • 8 svetovalnih dni
  • Vsi moduli iz paketa Basic
  • XHTML pretvorba
  • Personalizirano poročilo
  • Dashboard (Power BI)
Rezervirajte predstavitev

Pro

30.400 €/ leto

Za zahtevna razkritja in skupine podjetij.

  • 10 svetovalnih dni
  • Vse iz paketa Plus
  • XBRL format
  • DNSH ocena
  • Razširjena Terra
Rezervirajte predstavitev

Podrobna primerjava paketov

Letna najemnina
Basic22.150 €
Plus24.410 €
Pro30.400 €
Svetovalni dnevi
Basic6
Plus8
Pro10
DMA, CCF, načrt za prehod, analiza vrzeli, podnebna tveganja
Basic✓
Plus✓
Pro✓
Analitika dokumentov (Terra)
Basic✓
Plus✓
Pro✓
XHTML pretvorba
Basic—
Plus✓
Pro✓
Personalizirano poročilo
Basic—
Plus✓
Pro✓
Dashboard (Power BI)
Basic—
Plus✓
Pro✓
XBRL, DNSH, razširjena Terra
Basic—
Plus—
Pro✓

Skupna investicija ESRS (z svetovanjem)

Paket + svetovanje
Basic29.650 €
Plus34.410 €
Pro42.900 €

Svetovalni dan: 1.250 €.

Posamezni moduli (à la carte)

M1 - DMA
Cena4.200 €
Ure experta4
M2 - CCF
Cena1.200 €
Ure experta2
M3 - PCF
Cena2.500 €
Ure experta2
M4 - VSME modul
Cena6.500 €
Ure experta4
M5 - DNSH ocena
Cena290 €
Ure experta—
M6 - Načrt za prehod
Cena4.300 €
Ure experta—
M7 - Analiza vrzeli
Cena9.900 €
Ure experta6
M8 - Podnebna tveganja
Cena1.600 €
Ure experta—
XBRL format
Cena2.300 €
Ure experta1
Analitika dokumentov (Terra)
Cena950 €
Ure experta1
Dashboard (Power BI)
Cena900 €
Ure experta0,5
Personalizirano poročilo
Cena960 €
Ure experta0,5
Poročilo za revizijo
Cena620 €
Ure experta—
XHTML pretvorba
Cena400 €
Ure experta—
Podpora experta (1 ura)
Cena100 €
Ure experta—
  • "Ure experta" so vključene v ceno modula (onboarding in vzpostavitev)
  • M7 ni na voljo à la carte (integriran v ESRS pakete)
  • Možen 10 % popust za referenčne stranke in skupinska naročila
  • ESG Vavčer SPS sofinancira nakup za MSP (VSME paketi)

FAQ

Pogosta vprašanja o ceni

Cena ESG programske opreme je pogosto netransparentna, zato ESG ON objavlja polni cenik. Letna najemnina za ESRS pakete znaša 22.150 €, 24.410 € oziroma 30.400 €, za VSME pakete pa 9.550 €, 14.810 € oziroma 19.010 €. Posamezne module je mogoče zakupiti tudi à la carte - na primer ogljični odtis organizacije za 1.200 € ali analizo dvojne pomembnosti za 4.200 €. Vsaka cena vključuje ure strokovne podpore za vzpostavitev, dodatni svetovalni dan pa stane 1.250 €. Za referenčne stranke in skupinska naročila je možen 10 % popust, nakup za MSP pa sofinancira ESG Vavčer SPS.

Letna najemnina za ESRS pakete znaša 22.150 €, 24.410 € oziroma 30.400 €, za VSME pakete pa 9.550 €, 14.810 € oziroma 19.010 €.
Da, module je mogoče zakupiti tudi à la carte - na primer ogljični odtis organizacije za 1.200 € ali analizo dvojne pomembnosti za 4.200 €.
Vsaka cena vključuje ure strokovne podpore za vzpostavitev, dodatni svetovalni dan pa stane 1.250 €.
Za referenčne stranke in skupinska naročila je možen 10 % popust, nakup za MSP pa sofinancira ESG Vavčer SPS.

Spoznajte ESG ON v živo

V 30 minutah vam pokažemo, kako ESG ON ustreza vašemu poročevalskemu procesu.

Rezervirajte predstavitev →